Головна » Статті » Краса

Як вибирати речі в second hand

Сьогодні я хочу написати про те, як вибирати речі в секонд - хенд. На цю тему мене навели спостереження під час мого перебування в комісійному магазині «Мрія». Відразу хочу відзначити, що це один з найстаріших і шанованих магазинів second hand, де беруть на комісію тільки брендові речі. Тут можна знайти все, що душі завгодно і з будь-яких за часом колекцій. Я часто здаю сюди свої речі після чергового розбору гардероба, також мої клієнтки сюди привозять свої поклади після наших ревізій. Тож почнемо.

Ретельно вибирайте комісійний магазин - важливо звернути увагу на покупців, а ще краще подивитися на тих, хто здає свої речі. Оцініть їх зовнішній вигляд. Адже що на клієнтах надіто, то вони і здають і набувають в цьому комісійному магазині. Чому це важливо?

Питання гігієни. Речі приміряють, відповідно, як - то не дуже хочеться нести додому речі, якщо їх до тебе переміряти десяток людей, у яких проблеми з гігієною.

Питання оригінальності. Це стосується в основному високих брендів, навіщо платити за б / у копію, якщо за ці ж гроші можна купити нову копію, наприклад, на Дубровці.

Питання якості. Якщо річ якісна, то буде непомітно, що вона б / у і вона не буде німим докором вашому шопоголізму.

Слідкуйте за соціальними мережами комісіонок. У хороших є і сторінки і Instagram. Це дуже зручно, адже можна забронювати вподобану річ і мати гарантію, що вона вас дочекається. Це важливо, оскільки любителі комісіонок дуже швидко реагують на нові надходження і розбирають найкраще, як тільки воно з'являється в залі.

Залиште побажання по конкретних брендам або речам продавцям, при появі потрібного товару, вони запросять вас на примірку.

Не бійтеся атмосфери барахолки. Так, у великій кількості речей важко знайти перлину, але як показує практика, вона там є, прикладіть зусилля для пошуку.

Хороший варіант йти в комісіонку з поставленою метою - «хочу плаття», «хочу туфлі». Це прискорить процес пошуку і вибору: ви не будете відволікатися на стороннє велика кількість, і продавці зможуть вам швидше допомогти, коли ставиться конкретне завдання в дусі «хочу довгу джинсову спідницю 46 розміру».

Коли вибрали річ, ретельно огляньте її після примірки. На 90% речей можуть бути сліди помади, тонального крему, затягування, прожоги від сигарет і т.д. Також подивіться шви зсередини, буває, що річ так довго десь - то пролежала, що нитки в швах вже згнили. Дивіться потертості тканини. Всім хочеться купити за невеликі гроші річ, яка була надіта один - два рази. Витерта тканину каже, що річ носили не один сезон.

Торгуйтеся. Принцип комісіонки такий - визначається сума, яку хоче отримати на руки продавець, зверху йде націнка магазину. Досить часто продавці погоджуються знизити ціну, зменшивши свою маржу, адже краще що - щось заробити, ніж нічого.

Ось начебто і все. Особисто я бридлива в міру, здобуваю second hand рідко і лише в перевірених місцях, але в цілому нічого проти кругообігу речей в природі не маю. Адже досить часто ми що - щось купуємо, але так і не одягаємо. Це ж треба кудись - то дівати? А як кажуть, на кожну річ знайдеться свій покупець. Загалом, вдалого полювання, красуні.

Категорія: Краса | Додав: super_simon (17.10.2015)
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar